top of page
Privatus vaikų darželis Vilnius Mažieji stebuklai Sodas 3.jpg

Dažniausiai užduodami klausimai

Skirta tėvams ir globėjams

Vaikų lopšelio - darželio „Mažieji stebuklai“ atsakymai į dažniausiai kylančius klausimus.

 

Siekiame palengvinti tėvų rūpesčius ir užtikrinti, kad vaikai augtų laimingi ir saugūs.

Norime, jog jūs pasirinktumėte sau tinkamiausią darželį, todėl dalinamės su Jumis klausimais, kuriuos reikėtų užduoti darželiui. Klausimus galite atsisiųsti ČIA.

 • Kuo paremta darželio ugdymo programa?
  „Mažųjų stebuklų“ darželio filosofija ir ugdymas remiasi visuminio ugdymo principais. Tai reiškia, jog kiekviena veikla, kuria užsiimame, ir tarpusavio bendravimas suteikia nuolatinę galimybę lavintis, atrasti naujus dalykus bei įtvirtinti tai, kas jau žinoma. Grupėje dirbantys pedagogai vadovaujasi humanistinės pedagogikos principais - gerbia kiekvieno vaiko asmenybę, vertina jo unikalumą, tiki pozityvia prigimtimi ir rūpinasi visapusiška vaiko gerove. Pagrindinė pedagogų darbo vertybinė nuostata yra ta, jog tik pats būdamas nuoširdus, kilnus ir siekiantis daugiau gali ir kitą paskatinti tapti tokiu. Todėl mums svarbu ne tik tai, ko mokome, bet ir tai, kokie esame. Daugiau informacijos ČIA.
 • Ar galima atvykti gyvai apžiūrėti darželio?
  Taip! Nekantriai laukiame jūsų atvykstančių pas mus į svečius. Susisiekite su mumis tel. +370 622 68184 ar el. paštu maziejistebuklai@gmail.com
 • Darželio darbo laikas
  Mūsų 6 filialų darbo laikas: Mažieji stebuklai PIEVA I – V, 7:00 val. - 18:00 val. Mažieji stebuklai MIESTAS I – V, 7:30 val. - 18:30 val. Mažieji stebuklai MAŽASIS MIESTAS I – V, 7:30 val. - 18:30 val. Mažieji stebuklai SODAS I – V, 7:00 val. - 19:00 val. Mažieji stebuklai PARKAS I – V, 7:00 val. - 18:00 val. Mažieji stebuklai DVARAS I – V, 7:00 val. - 18:00 val.
 • Ar priimami vaikučiai viduryje mokslo metų?
  Taip, vaikučius priimame visus metus, atsižvelgiant į padalinio laisvų vietų skaičių.
 • Nuo kokio amžiaus priimami vaikai?
  Vaikučių laukiame nuo vienerių metukų.
 • Kaip galiu gauti daugiau informacijos?
  Susisiekite su mumis tel. +370 622 68184 ar el. paštu maziejistebuklai@gmail.com Taip pat galite apsilankyti mūsų svetainėje, kur galite rasti mūsų darželių sąrašą.
Kontaktai2
bottom of page