top of page

Būreliai darželiuose "Mažieji stebuklai"

* Neformalaus ugdymo papildomi būreliai priklauso nuo Jūsų lankomos grupės. 1 būrelio kaina 2,5 Eur. 

Muzikos būrelis

Dalyvaudami muzikos pamokėlėse vaikai geba reaguoti į esančios muzikos garsus, balso intonacijas, suklusdami, sutelkdami žvilgsnį, nustodami arba pradėdami judėti įsitraukia į mokytojos pateikiamas dainas. Skambant muzikai, vaikai drąsiai ploja, trepsi, groja įvairiais muzikos instrumentais ar daiktais. Pamokėlių metu vaikai tobulina savo ritmiką, klausą bei meninės raiškos suvokimą.

Muzikos būrelis privatus darželis Vilniuje Mažieji stebuklai

Keramikos būrelis

Keramikos pamokėlės metu juntamas vaikų susikaupimas, harmonija, ramybė. Vaikai tobulina akies – rankos judesių koordinaciją, išreiškia savo džiaugsmą kūrybiškumo metu. Pamokėlės metu yra skatinama vaizduotės improvizacija bei spontaniškas meninis raiškos būdas.

Kermaikos būrelis privatus darželis Vilniuje Mažieji stebuklai

Šokių būrelis

Šokių pamokėlėse vaikai gali išreikšti meninės raiškos džiaugsmą. Tikslingai koordinuoti judesius, išreikšti savo nuotaikas bei emocijas. Girdėdami muzikos garsus, vaikai noriai improvizuoja, įsitraukia ritmingais judesiais kartodami vaizduojamas bei demonstruojamas judesių sekas. Šokdami vaikai mokosi tikslingai atlikti veiksmus, jų sekas, bei lavina stambiąją motoriką, tobulina judesių koordinaciją.

Šokių būrelis privatus darželis Vilniuje Mažieji stebuklai

Anglų kalbos būrelis

Anglų pamokėlės metu vaikai mokosi pažinti bei suvokti naują kalbą, greičiau įsisavinti kalbinius įgūdžius.

Lankydami pamokėles domimės anglų kalba, įgyjame žodžių bagažą, tobuliname žodžių tarimą. Sukuriame kalbos pamatą ateičiai, norėdami bei siekdami geresnio rezultato. Anglų kalbos pamokėlės parengtos pagal vaikų amžiaus tarpsnį, užsiėmimai su dainomis, darbeliais bei žaidimais.

Anglų pamokėlės kaina, nėra įskaičiuota į ugdymo mokesčio kainą.

Pamokėlės vyksta 4 kartus per mėnesį, vieno užsiėmimo kaina 5 eur.

Anglų kalbos būrelis privatus darželis Vilniuje Mažieji stebuklai

Teatro būrelis

Teatro pamokėlėse vaikai patys improvizuoja bei įsitraukia į kūrybinį procesą. Dainuoja, žaidžia, lavina ir ugdo savo verbalinę ir neverbalinę kalbas, žadina ir susipažįsta su savo kūneliu. Įvairių personažų dėka ugdoma kalbinė raida bei loginis mąstymas, o naujos dainelės ir žaidimai padeda lavinti  atmintį ir vaizduotę. Tai ne tik linksma ir daug juoko kelianti pamokėlė, bet ir naudinga edukacinė veikla vaikų tobulėjimui ir ugdymui.

Privatus vaikų darželis Vilnius_Mažieji stebuklai_Teatro būrelis_Giedrė Teatro būrelis.jpg
Kontaktai2
bottom of page