top of page
  • maziejistebuklai

ŽIEMOS ŠVENTĖ

Atnaujinta: 01-30

Kartu mažais žingsneliais siekiame didelių svajonių!Kalėdos – viena ryškiausių ir įsimintiniausių metų švenčių! Galime stebėti, kaip greitai 3 – 4 metų vaikai išmoksta šios šventės pavadinimą. O jeigu kartais ir pamiršta, visada gali pasakyti, kuo Kalėdos ypatingos. Tikriausiai nenustebinsime, atskleisdami, kad dažniausi vaikų atsakymai buvo „dovanos" ir „Kalėdų senelis".


Kalėdų senelis ir dovanos!


Šie metai ne išimtis, todėl “Mažieji stebuklai” vaikų lopšelio - darželio kolektyvas be galo džiaugėsi stebėdami vaikučius, Gruodžio 16 d., Žiemos šventėje ne tik užsiimant kūrybinėmis veiklomis, dalyvaujant Rudolfo diskotekoje, renkantis tatuiruotes šventiniame salone, bet ir susitinkant Kalėdų senelį ir atsiimant dovanėles!


Rytą vaikai ir tėveliai pasitiko auklėtojų organizuojame Ryto rate, kartu su šventinėmis dainomis, kūrybinėmis užduotimis bei ypatingomis dovanėlėmis! Po nuotaikingos mankštos, vaikučiai ir tėveliai apsilankė net 5 šventinėse stotelėse, kuriose iš antrinių žaliavų kūrė pėlėdžiukus, dalyvavo įdomiose Rudolfo estafetėse, pasipuošė veidus įvairiaspalviais blizučiais, o elfų pagalba iš balionų kūrė vienaragius ar kalavijus!


Šeštadienio rytmetį vaikučius pasveikino ir pats Kalėdų senelis, nešinas sunkų maišą dovanų! Kiekvienas mažylis turėjo galimybę susitikti su tikrų tikriausiu Kalėdų seneliu ir būti apdovanotiems knygele!


Daugiau šventės akimirkų galite stebėti mūsų Facebook ir Instagram paskyrose.


Džiaugiamės, jog geros emocijos, džiaugsminga nuotaika lydėjo renginio dalyvius ir pasibaigus renginiui. Dėkojame visiems atvykusiems į šventę ir kartu pasitikusiems didžiąsias metų šventes! Nepastebimai prabėgus didžiausioms metų šventėms, artėja Naujieji metai. Naujieji metai, sakoma, yra lyg dar vienas tuščias gyvenimo knygos puslapis, kurį pildysime naujomis istorijomis. Artėjančiais 2024-iais linkime gyvenimo knygą užpildyti


įkvepiančiomis, laimingomis, kasdieną džiaugsmingai įprasminančiomis patirtimis! Tikimės, jog Mažieji stebuklai bus dalis šių džiaugsmingų akimirkų!

24 peržiūros0 komentarų

Naujausi įrašai

Rodyti viską

Comments


bottom of page