top of page
IMG-8721 (1)_edited.jpg

"Miesto" ir "Mažojo miesto" Padalinių vadovė Gabija

1. Koks skaniausias maistas, kurį teko ragauti/valgyti gyvenime?
Tikiu, kad šitas atsakymas kiekvienais metais bus skirtingas, nes dar liko paragauti labai daug. Bet galvoje iškart iškyla ką tik pagaminta paelija ant mažo jūrinio miestelio kranto. Bet koks maistas prie jūros man yra skanesnis.
2. Kokia mėgstamiausia muzikos grupė, atlikėjas/atlikėja arba muzikos stilius?
Muzikos stilius priklauso nuo dienos ir nuotaikos, kartais norisi klasikos ir ramybės, kartais linksmos pop ar indi muzikos.
3. Kokių turite hobių, pabėgimui nuo kasdienybės?
Pabėgti nuo kasdienybės man padeda vaikščiojimas gamtoje, muzikos ir tinklalaidžių klausymasis. Mėgstu šokti salsą, žaisti tinklinį, važiuoti dviračiu, skaityti knygas, domiuosi psichologija.
4. Kokie užsibrėžti tikslai ateičiai?
Augti, tobulėti, kurti bei padėti visus šiuos tikslus įgyvendinti ir kiekvienam komandos nariui. O iš esmės, džiaugtis kiekviena diena ir mažomis smulkmenomis.
5. Apibūdinkite save dviem žodžiais.
Esu besišypsanti ir kurianti.
6. Koks mėgstamiausias vaikystės žaislas/žaidimas/veikla?
Vaikystėje mėgau laipioti į medžius, lakstyti su draugais kieme, žaisti slėpynes, rinkti uogas močiutes sode, maudytis jūroj.
7. Koks ryškiausias prisiminimas iš vaikystės?
Kiekviena vasara pas Plungės močiutę. Kiekvienas rytas prasidėdavo su blynais, o vakaras su braškėmis. Močiutės sodas man asocijuojasi su laiminga vaikyste, kurioje labai daug veiksmo, močiutės meilės ir skanių vaisių.
8. Kas yra Jūsų didžiausia motyvacija, skatinanti judėti pirmyn?
Mano šeima bei įsižeminimas ir supratimas ko noriu ir kaip to pasiekti. Kai būna sunku, labai padeda prisiminti kokia buvau prieš metus, ką per tuos metus pasiekiau, kiek daug išmokau ir patyriau ir taip užsimotyvuoti, kad viskas įmanoma, reikia tik dirbti :)
9. Jeigu būtų kuriamas apie Jus filmas: kokio žanro jis būtų ir kokia aktorė atliktų vaidmenį (vaidintų Jus)?
Tikrai būtų komedija, kurioje netrūktų įvairių dramatiškų įvykių ir juokingų netikėtumų. Mane įkūnytų Leighton Marissa Meester, dažnai girdžiu, kad esu į ją panaši.
10. Jeigu reikėtų apibūdinti Jus spalvomis: kokia spalva Jūs būtumėte?

Pirma kilusi mintis - vaivorykštė. Norėčiau žmonėms asocijuotis su šiluma ir ramybe, todėl jei reikėtų rinktis konkrečiau, pasirinkčiau mėlyną bei geltoną spalvas.

bottom of page