Laimutė Sodas.jpg

"Mažylių" Auklytė Laimutė

1. Koks skaniausias maistas, kurį teko ragauti/valgyti gyvenime?
Skaniausias patiekalas, kurį teko ragauti – Braziliški desertai bei natūraliai sunokęs ananasas Brazilijoje, o taip pat natūraliai prinokęs mangas Ispanijoje.
2. Kokia mėgstamiausia muzikos grupė, atlikėjas/atlikėja arba muzikos stilius?
Patinka įvairūs atlikėjai ir žanrai. Žaviuosi pianistu Ludovico Einaudi bei saksofonistu Kenny G, atlikėjomis Cesaria Evora, Adele ir Amy Winehouse. Galėčiau klausytis ir klausytis dainų “Shallow” ir “Always Remember Us This Way” iš filmo “Taip gimė žvaigždė”, kurias atlieka Lady Gaga ir Bradley Cooper...
3. Kokių turite hobių, pabėgimui nuo kasdienybės?
Džiaugiuosi kasdieniais pasivaikščiojimais miške kartu su savo šunimi, kai galiu stebėti rasos lašelius ant lapelių ar krintančias lengvutes snaiges, klausytis nuostabių paukščių balsų, jausti saulės spindulių šilumą ar lietaus gaivą, tirpstantį sniegą ant veido, užuosti besiskleidžiančių žiedų nektarą. Savaitgaliais kepu duoną, man šis procesas – tarsi meditacija, nunešanti mane į vaikystę, kai duoną krosnyje kepdavo močiutė. Dievinu keliones į svečias šalis, kur patiriu nepakartojamų akimirkų tyrinėdama skirtingus unikalius kraštovaizdžius, susipažindama su skirtingomis kultūromis, bendraudama su įdomiais žmonėmis.
4. Kokie užsibrėžti tikslai ateičiai?
Tikslai ateičiai:  įgyti kuo daugiau ikimokyklinio ugdymo patirties, žinių bei kompetencijų, padėsiančių kuo sėkmingiau dirbti su vaikais ir įsilieti į “Mažųjų stebuklų” kolektyvą; toliau kurti savo nuosavą verslą plečiant ir stiprinant komandą; sukurti veikiančią ir naudingą žmonėms platformą gydomosios mitybos srityje.
5. Apibūdinkite save dviem žodžiais.
Esu atvira ir kantri.
6. Koks mėgstamiausias vaikystės žaislas/žaidimas/veikla?
Mėgstamiausia vaikystės veikla – lipdymas, skaitymas, nėrimas vąšeliu. 
7. Koks ryškiausias prisiminimas iš vaikystės?
Vaikystėje vasaras leisdavau pas senelį. Senelis turėjo visą ūkį - arklį, karvių, vištų, balandžių, kiaulių, šunų, kačių. Pamenu, kai man buvo maždaug 6 metai, senelis leido man savarankiškai nuvesti arklį iš ganyklos prie prūdo pagirdyti. Oho, tai bent buvo įvykis!
8. Kas yra Jūsų didžiausia motyvacija, skatinanti judėti pirmyn?
Suvokimas, kad gyvenimas yra vienkartinis pasiūlymas, ir kad turiu labai ribotą laiką žmonėms duoti tai, ką žinau ir moku geriausiai.
9. Jeigu būtų kuriamas apie Jus filmas: kokio žanro jis būtų ir kokia aktorė atliktų vaidmenį (vaidintų Jus)?
Filmas, kuris būtų kuriamas apie mane būtų romantinė komedija, o jame mane įkūnytų Nicole Kidman.
10. Jeigu reikėtų apibūdinti Jus spalvomis: kokia spalva Jūs būtumėte?

Mane geriausiai apibūdintų tamsi rožinė, persipynusi su jūros mėlynumo spalva.