Anglų kalbos ir meninio ugdymo vasaros dienos stovyklos 6-10 metų vaikams

Stovyklose žaisime edukacinius žaidimus, mokysimės kalbėti angliškai, keliausime į ekskursijas, įvairių užsiėmimų metu atskleisime savo kūrybiškumą. Anglų kalbos vaikai mokysis linksmai, įdomiai ir kūrybiškai – žaidimų, šokio, muzikos, sporto, o svarbiausia – draugiško bendravimo ir bendradarbiavimo pagalba. Kartu su jaunais ir kūrybingais vadovais vaikai lavins socialinius įgūdžius, pažins meno pasaulį, dalyvaus  šokio, muzikos ir dailės terapijose, ieškos savyje talentų. Stovyklose bus daug muzikos, juoko ir linksmybių! Taigi, daug žaisime, sportuosime, nuoširdžiai kalbėsimės, kartu kursime draugišką, kūrybišką aplinką. Išnaudosime tai, kad esame įsikūrę šalia Karoliniškių gamtovaizdžio draustinio, prie pat miško, todėl daug laiko praleisime gamtoje - kopsime į draustinyje esančius kalnus, ieškosime lobių, rinksime žemuoges ir gėrėsimės nuostabiais vaizdais!

Jums beliko savęs paklausti – ar norite, kad vasarą Jūsų vaikai  praleistų prasmingai – mokydamiesi anglų kalbos, aktyviai leisdami laiką gamtoje, atrasdami naujus draugus ir naujas sritis bei lavindami savo kūrybiškumą? Jei taip – REGISTRUOKITĖS IŠ ANKSTO, nes į kiekvieną dienos stovyklos pamainą priimsime TIK 15 vaikų!

 

Vienos pamainos kaina99 €.

Į kainą įskaičiuoti priešpiečiai, pietūs (kavinėje „Elguva“), lengvi pavakariai, visos medžiagos ir priemonės, ekskursijos, draudimas.

Registracija į stovyklą patvirtinama sumokėjus avansą (30 € už pamainą). Užsiregistravusiems atsiųsime sutartį ir kitą informaciją apie stovyklą.

Pavyzdinė dienos stovyklos programa:

8.00 – 9.00 – atvykimas.

9.00 – 10.00 – ryto ratas, „apšilimo“ žaidimai.

10.00 – 11.00 –  anglų kalbos pamokėlė (iš 2 dalių).

11.00 – 11.30 – priešpiečiai.

11.30 – 13.00 – žaidimai, žygiai lauke arba kūrybinės veiklos studijoje anglų kalbos dienos temai įtvirtinti.

13.00 – 14.00 – pietūs kavinėje, ramaus poilsio laikas.

14.00 – 17.00 – žygiai po Karoliniškių nac. draustinį, kūrybinės -edukacinės popietės, svečiai, ekskursijos (vieną kartą per savaitę), pavakariai.

17.00 – 17.30 – dienos aptarimas, stalo žaidimai.

Tėvelių patogumui vaikus pasitiksime nuo 7.45 val. ir išlydėsime iki 17.45 val.

STOVYKLOS!

Draugiška ir kūrybiška aplinka!

Registracija

Užpildykite registracijos formą ir su Jumis susisieksime artimiausiu metu!
TOP