KALĖDINIS PASIŪLYMAS

2-2     zuikis3

Kalėdos - gražiausia metų šventė, kuri užburia savo stebuklingumu ir šiluma. Tai tikra vaikų šventė, kupina grožio, džiaugsmo ir dovanėlių. Ir mes jos su nekantrumu laukiame ir ypatingai ruošiamės. Tai visus, didelius ir mažus maloniai kviečiame šventes pasitikti mūsų centre. Dvejose erdviose salėse Jūsų lauks pasirinkta 2 ar 3 valandų programa, kurioje mažytį šventinį stebuklą padės sukurti linksmas ir išradingas KALĖDŲ SENELIS, jam talkins gražuolė pagalbininkė SNIEGUOLĖ, ar kitas Jūsų pasirinktas personažas (FĖJA, PRINCESĖ, KIŠKIS AR MEŠKINAS).

Kalėdų Senelis su šauniaisiais pagalbininkais gali atvykti ir į Jums patogią vietą.

Nuspalvinkime taip vaikų laukiamas šventes staigmenomis ir padovanokime nepamirštamą ir smagų kalėdinį prisiminimą!

KAINOS:

2 val. salių nuoma - 50 Eur;

3 val. - 60 Eur.

Kalėdų Senelis - 40 Eur, kartu su Snieguole ar kitu pasirinktu personažu - 70 Eur.

DAUGIAU INFORMACIJOS: el.p. maziejistebuklai@gmail.com, tel. +370 622 68 184.

ŠOKIAI VAIKAMS

SOKIS 2

Šokiai - tai nauji įspūdžiai, laisvė, galimybė išreikšti save, nuotaikingas, linksmas ir įdomus laisvalaikis! Jie ne tik sustiprina vaikučių kūną, suteikia jiems energijos, bet ir atneša daug džiaugsmo ir nepamirštamų emocijų!

Mažieji šokėjai mokysis pažinti savo kūną, ugdys fizines savybes, gerins judesių koordinaciją, didins kūno lankstumą ir plastiškumą, lavins bendravimo įgūdžius ir smagiai bei turiningai leis laiką bendraamžių būryje.

2- 5 m. amžiaus vaikučiams užsiėmimai vyks penktadieniais 10.30 - 11. 30 val. , 3 - 6 m. amžiaus vaikučiams - antradieniais 18.30 - 19.30 val.

Kviečiame registruotis : el.p. maziejistebuklai@gmail.com, tel. +370 622 68 184.

NĖŠČIŲJŲ MANKŠTA

nesciuju manksta

Naujos gyvybės laukimas - ypatingas laikotarpis moterims. Teigiama, kad nėštumo metu moters organizmas atsigauna, atsiskleidžia visu gražumu. Tačiau kartu tai ir didžiulis fizinis ir emocinis pokytis, kuris reikalauja kūno ir sielos harmonijos. Dar visai neseniai nėščiosioms buvo patariama mažiau dirbti, vengti fizinio krūvio, bet šiuo metu požiūris iš esmės pasikeitęs - nustatyta, kad fiziškai stipresnei moteriai lengviau nešioti vaisių ir pagimdyti sveiką kūdikį.

Mankštos nauda Jūsų sveikatai:

  • padeda sumažinti nugaros skausmus, kūno patinimą;
  • sumažina vidurių užkietėjimą bei pūtimą;
  • pagerina laikyseną;
  • didina raumenų tonusą, jėgą bei ištvermę;
  • gerina miegą;
  • stiprina imunitetą;
  • sumažina gimdymo komplikacijų riziką;
  • pagerina fizinės būklės lygį ir raumenų tonusą greitesniam, mažiau skausmingam gimdymui.

Šios mankštos padės atsipalaiduoti, nusiraminti, įveikti nuolatinį nuovargį, nuotaikų kaitą, rytinį pykinimą ir kitus negalavimus. Rami muzika, jauki atmosfera, atsipalaidavimo pratimai padės surasti vidinę ramybę ir džiugiai laukti savojo stebuklo atėjimo.

Formuojame nėščiųjų mankštos grupę. Užsiėmimus ves profesionali kineziterapeutė.

Kviečiame registruotis : el.p. maziejistebuklai@gmail.com, tel. +370 622 68 184.

JOGA MAMYTĖMS IR MAŽYLIAMS, JOGA 5-8 METŲ AMŽIAUS VAIKAMS

joga  JOGA VAIKAMS

Ar gali būti kas gražesnio už pirmąją kūdikio šypseną, juoką, gugavimą...Mamos pasaulis, gimus mažyliui, pasikeičia. Didžiausią dėmesį skiriame mažyliui, o save neretai pamirštame. Kūdikio - mamos joga padės geriau vienam kitą pažinti, suprasti, atrasti didesnį artumą. Mamytės išmoks išradingai bendrauti su savo mažyliu, o vaikelis geriau supras jį supantį pasaulį. Jogos asanos, kvėpavimo pratimai, žaidimai, leis atsipalaiduoti, sustiprėti ir palaikyti gerą savijautą. Ši mankšta - tai puikus būdas išmokti atsipalaiduoti, pasidžiaugti savo mažyliais ir būti taikoje su aplinka.

Kviečiame į nemokamą  įvadinį užsiėmimą mamytes ir 0- 2 metukų mažylius lapkričio 10 d., ketvirtadienį, 10 val.  Užsiėmimus ves profesionali kineziterapeutė.

Taip pat formuojama "Joga vaikams" grupė, skirta  5-8 metų amžiaus vaikams. Mokysimės taisyklingo kvėpavimo, pasitelksim fantaziją ir visas jogos pozicijas atliksime žaidimo forma su istorijomis ir pasakomis. Pratimai pagerina vaikų motorinius įgūdžius, treniruoja pusiausvyros pojūtį, lankstumą, išmoko taisyklingo kvėpavimo, suprasti kaip dirba kūnas ir  jį valdyti, susikoncentruoti, nusiraminti.  Joga ypatingai rekomenduojama vaikams, kuriems reikia koreguoti laikyseną, stiprinti imunitetą, koncentruoti dėmesį, išlaisvinti emocijas, išeikvoti perdėtą aktyvumą, didinti pasitikėjimą savimi. Vaikų joga padeda jaunam kūnui optimaliai vystytis.

Kviečiame registruotis : el.p. maziejistebuklai@gmail.com, tel. +370 622 68 184.

LAQ IR SKIRTINGŲ PASAULIŲ PAŽINIMAS PER KONSTRUKTORIŲ

Atverkite vaikučiams neribotas vaizduotės galimybes naujame būrelyje LAQ ir skirtingų pasaulių pažinimas per kompiuterį!

LAQ - kas tai? Tai labai paprastas, tačiau ypatingas konstrukcinis žaidimas, suteikiantis neribotas kūrimo galimybes vos iš 7 rūšių (2 pagrindinių ir 5 jungiamųjų) konstrukcinių detalių. Tai unikalus konstruktorius, kuriuo sukuriamos erdvinės - geometrinės figūros, naudojant minimalų skaičių detalių rūšių.

Vaikučiai susipažins ne tik su LAQ galimybėmis, geometriniu ir erdviniu pasauliu, tačiau ir konstruos savo svajonių automobilį, zoologijos sodą, robotą, reaktyvinį lėktuvą, besirangantį drakoną, mokysis dirbti komandoje ir kartu savarankiškai kurs savo norimus žaisliukus!

Laukiame mažųjų kūrėjų formuojamose 4-6 metų ir vyresniųjų amžiaus grupelėse.

LAQ - TAI NAUJI PATYRIMAI, EMOCIJOS IR KŪRYBA!

 

LaQ     laq traukinys

LIEKNINAMOJO KVĖPAVIMO - BODYFLEX TRENIRUOTĖS

Kviečiame išbandyti LIEKNINAMOJO KVĖPAVIMO - BODYFLEX treniruotes. Tai unikali mankšta lieknėjantiems, nereikalaujanti didelio fizinio aktyvumo, kūno lankstumo, ypač rekomenduojama per nėštumą prarastas formas norinčioms susigrąžinti mamytėms. Ji degina riebalus, stangrina raumenis, mažina celiulitą, pagreitina medžiagų apykaitą ir suteikia energijos!

Mankštos esmė - gilus diafragminis kvėpavimas, kuris derinamas su raumenų tempimo pratimais.

Bodyflex veikia pagal paprasčiausius moksliškai pagrįstus fizikos dėsnius - deguonis degina riebalus. Jis pernešamas su krauju į įvairias kūno dalis. Svarbiausia įtempti tam tikrą kūno dalį ir sudaryti toje vietoje didesnį deguonies poreikį. Tai kūno daliai, kuri įtempiama ar suspaudžiama, priteka daugiau kraujo, su juo ir deguonies. Taip riebalai deginami konkrečiose kūno vietose ir kartu stiprinami raumenys.

Deguonis daro stebuklus. Ateikite įkvėpti sveikatos ir sulieknėti!

Renkamos grupelės pirmadieniais ir ketvirtadieniais 10 ir 12 val.

pilvas

 

Registracija į renginius

Registruokitės į renginius patogiau!
TOP