Anglų kalbos pamokėlės vyksta pagal programas, skirtas ankstyvajam anglų kalbos mokymuisi. Didžiausias dėmesys skiriamas šnekamajai kalbai, todėl didžiąją laiko dalį bendraujama angliškai.

Vaikams smagu ir linksma mokytis, nes užsiėmimai vyksta žaidimo forma. Nagrinėdami įvairias temas žaidžiame žaidimus, dainuojame daineles, kartojame rimuotes, skaičiuotes, žiūrime video medžiagą, pasakojame ir patys vaidiname pasakojimus.

Pamokėlių metu aktyvaus kalbėjimo žaidimų forma išmokstame kalbėti ir suprasti pačius reikalingiausius kiekvienam žmogui mūsų aplinkoje naudojamus žodžius ir posakius:

  • pasisveikinti, pasakyti savo vardą ir amžių;
  • pakalbėti apie savo šeimą, draugus, namus, orą, maistą, drabužius, žaisliukus, gyvūnus, spalvas, skaičius ir t.t.;
  • išmokstame daug dainelių ir eilėraštukų įvairių švenčių, situacijų ir svarbių įvykių progomis.

Anglų kalbos pamokėlės yra kelių lygių, suskirstytos pagal vaikų amžių. Lankydamas šias pamokėles Jūsų vaikas bus geriau pasiruošęs mokyklai, išmoks aktyviai naudoto anglų kalbą ir nebijos kalbėti angliškai.

 

Laikas/Kaina

 

Antradieniais, Ketvirtadieniais nuo : 17:00 - 17.:45 val.

Kaina už 2 kartus per savaitę - 48 EUR.

Robotika – tai mokslas apie robotus arba automatizuotas mašinas, galinčias pamėgdžioti įvairius gyvų organizmų veiksmus. Žodžio „robotas” kilmė – dirbtinė, šį žodį pasiūlė čekų rašytojas fantastas ir jis reiškia „priverstinis triūsas”. Paprastai robotai tai ir daro: valandų valandas kartoja vis tuos pačius užprogramuotus veiksmus ir nesiskundžia. Tiesa, mokslininkai kuria eksperimentinius robotus, bandančius kuo geriau perimti žmogaus gebėjimus ir juos kuo tiksliau atkartoti be klaidų. Klysti gali tiktai žmonės, o robotai – ne.

ИНЖЕНЕРИЯ

- КОНЦЕНТРАЦИЯ ВНИМАНИЯ;
- УМЕНИЕ РАБОТАТЬ В КОМАНДЕ;
- КРЕАТИВНОЕ, ТВОРЧЕСКОЕ МЫШЛЕНИЕ;
- УМЕНИЕ ДОВОДИТЬ НАЧАТОЕ ДО КОНЦА;
- УМСТВЕННОЕ РАЗВИТИЕ,
РАСШИРЕНИЕ КРУГОЗОРА;
- РЕЧЬ, МЕЛКАЯ МОТОРИКА;

Laikas/Kaina

ROBOTIKA 6-10 metų vaikams
(užsiėmimas vyks rusų ir anglų kalbomis)

Trečiadieniais nuo 17:00 - 18:00 val.
Mėnesio kaina - 40 eur.

Užsiėmimuose dirbsime su LEGO kaladėlėmis!

"Teatras - tai vieta, kurioje svajonės virsta realybe, atgyja pasakos, vyksta stebuklai. Tai paslapties skraiste apgaubta vieta..".

Teatro saviraiška - vaiko, kaip kūrybingos asmenybės, ugdymo kelias. Teatras leidžia vaikui išlaisvinti, pažinti save, savo kūną. Pasitelkiant fantaziją, vaidindami vaikai auga kūrybiški ir drąsūs.

Kurkime ir leiskime vaikams, tegu jų fantazija tampa beribė! Pasakomis pažadinę vaikų fantaziją, su teatro mokytoja keliausime į teatro pasaulį, kuriame vaidinsime, kursime personažus, prakalbinsime įvairius daiktus, improvizuosime ir ieškosime savojo, tikrojo "Aš".

Dailės ir keramikos pamokėlėse vaikai kūrybiškai leis laiką, lavins vaizduotę, kurs įdomius ir originalius kūrinius. Pasitelkiant įvairiausias menines priemones bei technikas (kreideles, angliukus, markerius, guašą, akvarelę, piešimą pagaliukais, teptukais, kempinėlėmis, koliažo, monotipijų technikas, lipdymą iš molio, glazūravimą) leis atsiskleisti savo fantazijai.

Užsiėmimuose vaikai susipažins su įvairių menininkų kūryba, bei patys dalyvaus meniniuose konkursuose.

Technikų ir pasiūlytų temų įvairovė skatins vaizduotę, pažinimo džiugesį, kūrybiškumą, lavės piešimo ir lipdymo įgūdžiai, bus ugdomi meniniai vaikų sugebėjimai.

TOP