Apie mus

Įkūrėme šią studiją norėdami padėti tėveliams ugdyti vaikučius nuo pat kūdikystės, atskleisti bei lavinti jų kūrybiškumą, turiningai leisti laisvalaikį, švęsti šventes ir kartu eiti nuostabiu ir nepakartojamu vaikystės keliu.
Mes manome, kad lavinimo procese svarbu ne tik rezultatas, bet ir tai, kaip vaikas jaučiasi "Čia ir Dabar", kokius jausmus išgyvena, kaip sutaria su kitais vaikais. Todėl didelį dėmesį skiriame vaikų emocinio intelekto lavinimui, savęs pažinimui, kūrybiškumo bei socialinių, bendravimo įgūdžių lavinimui. Pas mus – jauki „namų“ aplinka, dirba kvalifikuoti ir vaikus mylintys mokytojai, teikiamas įvairiapusiškas lavinimas, gerbiama kiekvieno vaiko asmenybė. Mes mažais žingsneliais mokomės pažinti ir jausti, bendrauti ir mylėti.

2020 - 2021 mokslo metais vykdysime savo veiklą jau vienuoliktus metus ir siūlome įvairius užsiėmimus ikimokyklinukams, žaidimų ir ugdymo grupei 1-6 m. vaikams. Vaikams nuo 1 iki 10 metų organizuojame gimtadienio šventes, o tėvelius ir vaikų ugdymo specialistus kviečiame į mokomuosius-praktinius seminarus apie vaikų lavinimą. Mes visada atviri naujovėms ir Jūsų pageidavimams.

Reikalinga konsultacija?

Susiekite su mumis Jums patogiausiu būdu!

TOP